آیا پلتفرم |رابین هود (Robinhood)، رمزارز "شیبا اینو" (Shiba Inu) را لیست خواهد کرد؟ + شیبا اینو چیست؟

shibainu-Robinhood-راحت-حق.jpg (1216×693)

رمز ارز شیبا اینو این روزها رشد چشمگیری را در پی داشته و قیمت آن در دو هفته اخیر رشد بسیاری را تجربه کرده است. این در حالی است که هولدرها و سرمایه گذاران بازار رمز ارز در سراسر دنیا درخواستی را مبنی بر اضافه کردن این رمزارز به لیست رابین هود ارائه داده اند که روزبروز بیشتر امضا می شود. در ادامه به معرفی مختصر شیبا اینو و اخبار مرتبط با لیست شدن شیبا در رابین هود می پردازیم. لازم به توضیح است که رمز ارز شیبا اینو در صرافی هایی مثل بایینس، هات بیت، آبان تتر و ... قابل معامله می باشد. نکته ضروری این که با توجه به رشد زیاد این رمزارز احتمال پر ریسک بودن خرید وجود دارد.

رمز ارز شیبا اینو(Shiba Inu) چیست؟

نام اصلی شیبا اینو برگرفته از نژاد یک سگ ژاپنی است که همین سگ نماد دوج کوین هم هست. با توجه به رشدهای زیادی که دوج کوین داشته، توکن‌های زیادی هم در پی همین اتفاق به وجود آمدند که شیبا یکی از این توکن‌ها بود. بسیاری از فعالان بازار از شیبا و دوج کوین به عنوان شت کوین‌ها نام می‌برند. چون بر این باورند که آنها ارزش چندانی ندارند و فقط برای شوخی ایجاد شده‌اند. همان طور که احتمالا می‌دانید ابتدا از دوج کوین به عنوان یک شوخی رونمایی شد که بعد از آن با عنوان میم کوین هم شناخته شد. در ادامه روند ایجاد چنین میم کوین‌هایی شیبا اینو هم ایجاد شد و توانست مانند رقیب خود جایگاه مناسبی را دریافت کند.

شیبا اینو کار خود را بیش از یک سال پیش آغاز کرده و بر بستر اتریوم فعالیت می‌کند و خود دارای بلاکچین نیست. نکته قابل توجهی که در مورد این رمزارز وجود دارد این است که شما می‌توانید میلیاردها یا تریلیاردها شیبا برای خود داشته باشید و مانند سایر رمزارزها مشکلی برای این کار وجود ندارد.

رابین هود و رمزارز شیبا اینو

Robinhood-راحت-حق.jpg (1213×813)

براساس پلتفرم ارتباطات سرمایه گذار سای تکنولوژیز(Say Technologies)، مهمترین سوالی که سرمایه گذاران رابین هود(Robinhood) قبل از فراخوان درآمد سه ماهه سوم سال این شرکت ارائه گردید، این است که آیا این اپلیکیشن کارگزاری آنلاین، قصد دارد ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) را فهرست کند یا خیر.

طرفداران این فهرست احتمالی، ادعا می کنند که بی میلی این شرکت برای افزودن ارزهای دیجیتال جدید ممکن است به درآمد آن لطمه بزند چرا که،

بسیاری از رقبا، ارزهای دیجیتال مختلفی را برای خرید و فروش اضافه کرده اند، اما رابین هود بیشتر از دو سال است که هیچ رمزارز جدیدی را به پلتفرم خود اضافه نکرده است.

در سه ماهه دوم، تراکنش های دوج کوین (Dogecoin)  34 درصد از کل تراکنش های این پلتفرم را به خود اختصاص داده بود.

رابین هود که ادعا می کند در خط مقدم دموکراتیک کردن امور مالی قرار دارد، شروع به پاسخ دادن به سوالاتی که توسط سرمایه گذاران رای بالاتری داشتند، در جریان فراخوان سود سه ماهه دوم خود، پاسخ داد.

تمام درخواست‌ها از طریق Say Technologies پردازش می‌شوند که رابین‌هود در اوایل آگوست آن را خریداری کرد.

درخواست Change.org برای افزودن Shiba Inu به این برنامه تجاری محبوب، به 324000 امضا رسیده است.

هفته گذشته، ولادیمیر تنف (Vladimir Tenev)، مدیر عامل شرکت، از پاسخ مستقیم به سوال در مورد این توکن میم، شیبا اینو، خودداری کرد.

حال باید دید که آیا مدیران این شرکت در برابر تقاضاهای بیشمار سرمایه گذاران و هولدرهای رمزارز شیبا انو چه پاسخ و تصمیمی خواهند گرفت. به نظر می رسد این تصمیم در صورت مثبت بود می تواند تاثیر مثبتی بر روند قیمت این رمزارز داشته باشد.

 

u.today