رشد 70درصدی ارز دیجیتال [بازی] اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بنام |AXS در این هفته + آموزش نصب بازی |اکسی اینفینیتی

Axie-Infinity-راحت-حق.jpg (1783×820)

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) چیست؟

پلتفرم بازی معروف اکسی اینفینیتی که این روزها سر و صدای زیادی در بین هواداران بازی بپا کرده است، یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که در آن علاوه بر بازی کردن و سرگرمی امکان سرمایه گذاری و کسب درآمد هم وجود دارد. این بازی که بر اساس دارایی های NFT می باشد و شخصیت های داستانی آن که اکسی نام دارند را که هر کدام دارای خصوصیات و ژنوم متفاوت هستند را می شود خریداری نمود و در این بازی شرکت کرد. برای ورود به این بازی داشتن حداقل 3 اکسی ضروری هست که با توجه به قیمت روز حداقل سرمایه لازم برای ورود به این بازی بین 1200 تا 1500 دلار می باشد. در این بازی بعد از خرید و ورود به بازی به دو شکل می توان کسب درآمد کرد. بازی کردن و کسب توکن های بازی و زاد و ولد اکسی ها.

مجموعه آموزشی نصب بازی اکسی و نحوه بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) را که توسط آقای یاسرگنبدی تهیه شده است را می توانید از اینجا مشاهده نمایید. همچنین ترفندهای بازی اکسی اینفینیتی از جمله بهترین ترکیب اکسی اینفینیتی در این مجموعه آموزشی وجود دارد.

در روزهایی که گذشت، تیم توسعه دهنده غول بازی های NFT، یعنی پلتفرم Axie Infinity، مبلغی به اندازه 60میلیون دلار را طی ایردراپ به خریداران اولیه داده است و ویژگی های سهام را با درصد بازدهی سالانه تا 385 درصد به برنامه خود اضافه کرده است. دارندگان رمزارز AXS توانستند چند ماه زودتر برخی از این سودها را بدست آورند. رمزارز بازی پر طرفدار اکسی اینفینیتی در 24 ساعت گذشته 38.5 درصد و در هفت روز گذشته 70 درصد افزایش داشته است.

روند صعودی از ساعت 3 بامداد به وقت UTC دیروز آغاز شد و تا صبح ادامه داشت. قیمت یک توکن AXS در حدود 1 بامداد امروز به 119.92 دلار رسید. بر اساس داده های CryptoSlam، فروش NFT نیز در روز گذشته 50 درصد افزایش یافته است، اگرچه در هفته ای که گذشت 10 درصد کاهش داشت.

طبق امار تا الان، سرمایه گذاران 1.17 میلیارد دلار در AXS توکن اصلی بازی اکسی اینفینیتی سرمایه گذاری نموده اند.

Axie Infinity مکانیزمی به نام "بازی برای کسب درآمد" را توسعه داده است، به این ترتیب بازیکنان می توانند با پیروزی در نبردها، تکمیل مأموریت ها و معامله NFT، توکن های AXS و NFT های ارزشمند را به دست آورند.

گرچه هم اکنون بیش از 1000 دلار برای شروع بازی باید خرید انجام داد ، Axie Infinity در اقتصادهای نوظهور محبوب شده است، جایی که با استفاده از NFT های مناسب می توان اجاره خانه و برخی از هزینه های دیگر را پرداخت کرد.

تحقیقات دیروز پلتفرم Messari ارزش بازار Axie Infinity را 29.9 میلیارد دلار عنوان نمود که به این ترتیب پس از Activision Blizzard ، Nintendo ، Roblox و Electronic Arts پنجمین شرکت بزرگ بازی های ویدیویی خواهد بود.

چیزی که برای بازیکنان جذاب است این است که AXS یک نشانه حکمرانی است، به این معنی که دارندگان توکن می توانند AXS خود را در نظر بگیرند تا در مورد آینده توسعه بازی رای دهند. این شبیه به داشتن سهام در یک شرکت مشارکتی است، اگرچه بزرگترین سرمایه گذاران هر رمزارزی در نهایت تصمیم می گیرند چه اتفاقی می افتد.

 

Decrypt.co