جاستین سان (خالق ترون): در هفته بعد یک خبر بزرگ در راه هست. آیا ترون (TRON) به یک دلار میرسد؟

trx-one-dollar-راحت-حق.png (1239×695)

روز گذشته، مدیرعامل ترون (TRON)، جاستین سان (Justin Sun صاحبان ارز ترون را در توییتر تحریک کرد. مدیرعامل ترون اعلام کرد که هفته آینده خبرهای مهمی منتشر خواهد شد.

همانطور که از حرکت قیمت این ارز دیجیتال برداشت می شود، در این مدت ترون، بلافاصله نسبت به صعودهای جمعی واکنش نشان میدهد و این گویای این است که پتانسیل مناسبی برای بازخود مثبت نسبت به اتفاقات صعودی بازار داشته باشد که البته این مورد بیانگر این نکته مهم است که این رمزارز برنامه های خوبی در فاندامنتال خود دارد.

در هفته های گذشته، TRON (TRX) اخبار خوبی را مدام اعلام کرده است. به تازگی  TRON و BitTorrent بیان کردند که برای انتشار یک پروژه جدید با هم همکاری خواهند داشت. BitTorrent در توییتی گفت که این پروژه BitTorrent Chain (BTTC) نامیده می شود.

علاوه بر این، جاستین سان نیز اعلام کرد که ارزش کل TRON DeFi قفل شده (TVL) در حال حاضر به بیش از ۱۱ میلیارد دلار رسیده است. برای همگان روشن است که، که رونق DeFi در سال جاری بسیار گسترده بوده است و چشم انداز مناسبی برای آن در نظر گرفته می شود.

در یادداشت دیگری، تحلیلگر CoinQuora پیش بینی قیمت TRX در سال ۲۰۲۱ را به اشتراک گذاشته است. بر اساس این مقاله، قیمت TRX از ابتدای سال ۲۰۲۱ شاهد حرکت های صعودی زیادی بوده است. اینها بلافاصله با نوسانات، تجمعات و اصلاحات همراه بوده است. با توجه به این موضوع، TRX در سال ۲۰۲۱ بازار رقابتی دارد.

ترون در حال حاضر، با قیمت 0.1078 دلار و حجم معاملات ۲،۸۸۴،۸۷۵،۵۵۹ دلاری معامله می شود. ترون در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸/۴۹٪ افزایش یافته و در حال حاضر در CoinMarketCap در رتبه ۲۴ قرار دارد.

اگر این روند صعودی ادامه یابد، TRX تا پایان سال ۲۰۲۱ به 0.5 دلار می رسد و در نیمه اول سال ۲۰۲۲ رشد سریعی را تا 0.85 دلار نشان می دهد. این افزایش قیمت ممکن است کند شود، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار آن را نمی کشد. با مشارکت ها و پیشرفت های آینده، رسیدن به 0.5 دلار قابل قبول است.

در نتیجه، اگر ترون(TRX) سطح حمایتی خود را در محدوده میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (میانگین متحرک بلند مدت) را حفظ کند، بایرها زمان و ثبات کافی برای آمادگی حمله بعدی به سطح حیاتی 0.25 دلار خواهند داشت. این امر در حالی که حالت صعودی خود را حفظ کند، از سقوط جلوگیری می کند.

Coinquora