ریزش قیمت ^سیف مون + حذف از لیست 100سکه برتر + |سیف مون چیست؟

https://bayanbox.ir/view/1114150625287560481/safemoon-%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D8%AD%D9%82-%D8%B3%DB%8C%D9%81%D9%85%D9%88%D9%86.jpg

توکن سیف مون (SafeMoon یک ارز دیجیتال است که در بهار امسال در شبکه های اجتماعی مورد استقبال زیادی قرار گرفت، اما این رمزارز با وجود صعود اخیر بازار، همچنان در حال کاهش قیمت به سر می برد.

رمزارز سیف مون (SafeMoon) در روز گذشته 16 درصد کاهش داشته است و به همین دلیل از نظر ارزش بازار از لیست 100 سکه برتر خارج شده است.

سیف مون توکن که مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس است به سرعت در بازار بالغ بر 6 میلیارد دلار افزایش داشت. با ریزش چندی پیش بازار، قیمت سیف مون در هفته های بعد نیز کاهش یافت. اما در حالی که دیگر سکه ها در حال بازگشت می باشند، سیف مون بیشتر در حال فرو ریختن است.

طبق آمار CoinGecko ، قیمت SafeMoon تنها امروز 16 درصد کاهش یافته است، هم اکنون قیمت هر توکن 0.00000155 دلار است. این رمزارز در هفته گذشته بیش از 27 درصد کاهش داشته است و در این آخرین سقوط، سقف بازار را به 813 میلیون دلار کاهش داده است. این موضوع باعث شده است که ارز دیجیتال SafeMoon دیگر یکی از 100 سکه برتر در بازار CoinGecko نباشد. در حال حاضر در رتبه 109 قرار دارد، البته رتبه بندی می تواند بر اساس منابع مختف متفاوت باشد. به عنوان مثال، Nomics آن را در شماره 105 جای داده است.

لازم به ذکر است که افت مستمر SafeMoon  در تضاد کامل با بقیه بازار است. اگر یک نگاه اجمالی به 100 مورد برتر CoinGecko داشته باشیم خواهیم دید که فقط تعداد محدودی از سکه ها در هفت روز گذشته کاهش داشته اند و بیشترین افت تنها 1.6 درصد است. در واقع، اکثریت قریب به اتفاق سکه های لیست در هفته گذشته شاهد افزایش دو رقمی قیمت بوده اند، از جمله سکه های برجسته ای مانند سولانا نزدیک به 70 درصد و کاردانو 46 درصد رشد کرده اند.

 

رمزارز سیف مون SafeMoon چیست؟

سیف مون یک آلت کوین است، یک رمزارز مبتنی بر بلاک چین که با وجود شباهت به بیت کوین، تفاوت‌های زیادی با آن دارد. این ارز دیجیتال در مارس 2021 راه اندازی شد و در حال حاضر کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. سیف مون بیشتر یک توکن متعلق به امور مالی غیر متمرکز (Defi) معرفی می شود.

 یک توکن DeFi یا غیرمتمرکز است که بر بستر فناوری بلاک چین بایننس اسمارت چین قرار دارد. طبق شنیده‌ها "John Karony" مدیرعامل این پروژه می باشد. سیف مون با شعار "ایمن به سوی ماه" و در ایالات متحده، مستقر شده است.

هدف رمزارز سیف مون چیست؟

پروژه Safemoon مدعی است با هدف حل مشکلات سایر رمز ارزها راه اندازی گردیده است. در واقع هدف این پروژه رفع مشکلاتی مثل نوسانات شدید قیمت توکن و تمایل افراد به فروش سریع دارایی‌ها می‌باشد.

یک هدف دیگر این رمزارز این است که در آینده به عنوان یک صرافی غیر قابل معاوضه (NFT) فعالیت داشته باشد و همچنین پروژه‌های خیریه در آفریقا و برنامه‌های آموزشی بازار کریپتو را ایجاد کند.

این پروژه چند برنامه در دست اجرا دارد که به آنها اشاره می کنیم:

  1. راه اندازی برنامه کیف پول و بازی
  2. گسترش تیم
  3. نفوذ بیشتر به بازارهای آفریقایی