بیبی دوج کوین در هفته اخیر 148درصد رشد داشته است * بیبی دوج چیست؟ + نحوه خرید بیبی دوج (Baby doge)

https://bayanbox.ir/view/2551073532432724669/babydoge-%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D8%AD%D9%82.jpg

در هفته پیش، اهالی بازار رمزنگاری و مخاطبان این حوزه به موضوع جدیدی از دارایی رمزنگاری مبتنی بر الگوهای رفتاری به نام baby doge توجه نشان دادند. در حالی که ایلان ماسک درباره کودک دوج توییتی کرد و بلافاصله پس از توییت او، ارزش این دارایی رشد بسیاری را تجربه کرد و باعث شد این میم کوین مورد اقبال بیشتری قرار گیرد. ایلان ماسک از آن روز به بعد چیزی در مورد کودک دوج نگفت، اما  همچنان قیمت این دارایی به رشد خود ادامه می دهد.

 

این رمزارز (cryptocurrency) در فاصله ۲۴ ساعته بعد از توییت ایلان ماسک در تاریخ 10تیر رشد 228.3٪ درصدی را تجربه کرده و آمارهفتگی نیز افزایش ۲۴۸.۹ درصدی را نشان می دهد. طی روزهای دیگر نیز این روند صعودی ادامه داشته است و این رمزارز همینطور به جمع آوری سود ادامه می دهد. این میم کوین طی دو هفته گذشته بیشترین عملکرد را در بازار ارزهای دیجیتال به ثبت رسانده است و رشد چشمگیر ۷۲۳ درصدی را داشته است.

 

همانطور در خبر بالا مشاهده شد، این رمز ارز (Baby doge) در هفته های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است و یکی از دلایل این رشد را می توان توئیت های ایلان ماسک دانست.

بیبی دوج (Baby doge) چیست؟

بیبی دوج یک رمزارز تازه تاسیس است که از سن آن تقریبا 1ماه می گذرد و در این بین این ارز توانسته است بیش از 500درصد رشد داشته باشد.

بیبی دوج (Baby doge) نمادهای مشترک زیادی با دوج کوین (Dogecoin) دارد اما از لحاظ فنی ارتباطی با آن ندارد. دوج کوین یک رمز ارزی است که بر روی شبکه بلاکچین خود کار میکند ولی بیبی دوج یک توکن است که بر روی بلاک چین دیگر فعال شده است.

 

رمزارز بیبی دوج (Baby doge) را چگونه و از کجا بخریم؟

توکن بیبی دوج (Baby doge) بر روی بستر بلاکچین BSC یا اسمارت چین بایننس و دارای استاندارد BEP20 ایجاد شده است و در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سوآپ PancakeSwap می توان آن را خرید و فروش کرد.